Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    Köszi a válaszokat!

    madgie!
    Azok az idők nagyon rég voltak és nekem éppen egy hibás példány jutott a szórásból. Szóval nem voltam túlságosan elégedett, de nem akartam temetni a márkát emiatt. Utána a munkahelyeken Belinea, HP, meg Eizo volt. :) Nagy volt szórás, de mindegyik CRT volt. Azt meg, hogy most milyen az iiyama, ezen tapasztalatok alapján nem ítélném meg. :N Őszintén szólva, gyakorlatban még egy iiyama-t sem láttam a saját szememmel, ami TFT panelt használ. :(

    Daywalker!
    Ahogy nézem nagyjából az sRGB-t tudja, aztán csókolom. :( Második monitornak okés. Inkább ez egy TN-es helyett, de fő monitornak még mindig inkább egy korszerűbb IPS panellel szereltet választanék. Árérzékenyen Dell, ha mindegy a lé, akkor meg Eizo. :K

    Egyébként meg nem igazán értem ezt a c-PVA-t. Olvastam, hogy alapvetően a válaszidőt javították az s-PVA-hoz képest, de itt például nem találtam róla sokat. [link]
    Rossz helyen keresgélnék? Tudtok egyébként egy leíró oldalt, ahol a panelek fő típusairól némi ismertető és paraméterek is szerepelnek, úgy általában és technológiákra bontva. A Wikipedia-n kívül nem találtam mást. :O :B

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák