Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Hát nem tudom, biztos szupi meg minden, de engem nem fogott meg, közel sem; pedig iPadról írok...

    Fehérben szerintem kifejezetten ronda, pláne az első sajtófotón, de ez szubjektív.
    Már az androidos tábláknál sem értettem, ki a fene akar ilyennel videózni. Tartottatok ti már ki "videókamerás távolságra" egy ilyen nehéz és amorf /már a videózáshoz/ dolgot?
    Vagy csak bennem van a hiba és nem láttam a leírásban az állványmenetet? :)) ;]
    Ha már tettek bele kamerát, a HD mondjuk ésszerű elvárás volt, és simán teljesíthető is.

    Ez a mágneses cucc szerintem hülyeség, ha 60 deka fém meglódul a kezedből a föld felé és van olyan reflexed hogy elkapnád de csak a "tokot" sikerül, nem fogja megállítani ez az agyondizájnolt vékony szar. Ha mégis olyan erős mágnes lenne, a közelébe kerülő órákban is kárt tesz...

    Az iOS 4.3 viszont tetszik, az egyetlen általam igazán akceptált előrelépés.

    Aki fikázza a felbontást, az meg is érdemli. Van mellette egy Blade-em (3,5", VWGA), és persze hogy az szebb, de csak epenis lenne a négyszerezett felbontás. Lehet ezen látni a pixeleket? Lehet. És zavar használat közben? Egyáltalán nem. Ha használod, a rajta futó tartalom érdekel és nem a recék, amiket egyébként is csak akkor látsz, ha akarsz.
    Olyan ez, mint egy jó stratégiai játék, az élmény feledteti a gyenge grafikát. Ezért is toljuk még mindig kb havonta 8an az AoE II Conquerorst lanon.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák