Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz opr #39 üzenetére

    " ... Ezért nem értem ezt a hatalmas ellenkezést, amit kivált az emberekből. ... "

    én nem vagyok ellene az internetnek ... de nem az internet lesz a megváltás a III. világnak ...

    az internettől nem lesz kaja, nem lesz víz, nem lesz áram ... kapnak egy kütyüt, amivel látahtják, hogy máshol milyen vígan élnek, hogy máshol csak hírből ismerik az ő sorsukat ...

    visszatérve az internet okozta negatív hatásokhoz, Neked nem volt még olyan, hogy valakivel találkozol, beszélgettek, majd azt veszed észre, hogy az illető zsebe zizeg, előkapja az okostelefont, és elkezd fb-oklni, majd 10 perc után elnézést kér, és nagy nehezen elteszi a telefont? Ő az aki úgy nőtt fel, hogy nem volt internet, nem volt számítógép, de még szines TV sem ... mi lesz azzal a korosztállyal, akik már szültésükkor felkerülnek a fb-ra, már a járókában tableteznek, majd intereteznek?

    Szerinted ez nem káros mellékhatása ez az internetnek – az emberi kapcsolatokra nézve?

    én még a telefont is lenémítom, ha valakivel hosszabb időre találkozom. A függőség lett a mai világ lenagyobb rákfenéje, az internettől, és a fb-tól való függés. Mindenkivel kapcsolatba akarnak lenni, és ezt meg is valósítják, ..... a fb-on keresztül. Csak az egy virtuális világ. Ahol nem tudnak öszintén viselkedni az emberek, mivel egy másik közeg ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák