Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz AcCEsS #33541 üzenetére

    én még azért kivárok pár gyakorlati tapasztalatot. Ahogy olvasom még a video lejátszást szoftveresen kalapálniuk kell, mert még nem teljesen jó. A videózás terén sem tiszta még a pontos specifikáció.

    Ami nekem instant buy lenne:
    - ha google kiadna hozzá teljes értékű androidtv rendszer, chromecast móddal, mindennel. De ennek közel nulla az esélye, mivel nem igazán van olyan rendszer, aminek hozzáférhető a fájlrendszere és hivatalos rendszer van rajta - a másolásvédelem miatt.
    - ha ms kiadna hivatalosan teljes értékű armos win-t, kíváncsiságból lehet megnézném

    Nekem árnyalja a képet, hogy még mindig megvan a pi1-eseim mellett a két pi2-esem. És per pillanat azok a szerver feladatokat ellátják simán számomra. Médialejátszásra meg van egy mibox androidtv rendszerrel, ami 4k tartalomlejátszásban még mindig mintha kicsit túlmutatna a pi4-en (codec-ek, hivatalos androidtv rendszer az előfizetős tartalmakhoz).

    Majd ha letisztul a pi4 megítélése, lehet még elgondolkozom rajta. Most úgy látom az angoloktól kapni 4GB ramosat, itthon még nem láttam készleten. Árban kb hasonlóan adják.

Új hozzászólás Aktív témák