Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz :AMF: #42426 üzenetére

    Hello,

    Először is Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget. :R
    A 2TB külső HDD-vel nem bírt el a Moode. /nem csak zene van rajta, lehet ez zavarta be Volumio-t nem érdekelte, tökéletesen beolvasta/
    Ezért, vettem egy 1TB-s külső HDD-t, és arra csak zenét raktam, azzal jól működik a Moode audio és a Volumio is.
    Moode audio kezelőfelülete jobban tetszik, de maga a rendszer tudása nincs olyan jó, mint a Volumio.
    Volumio minden szempontból jobb.
    Folder kezelése, Külső meghajtó kezelése
    Folder kezelés:
    Volumio - kikeresem a könyvtárat, benne kiválasztok egy file-t , rá bökök, elindul, és onnantól folyamatosan lejátsza a könyvtárban lévő zenéket.
    Moode - kikeresem a könyvtárat, benne kiválasztok egy file-t, rá bökök, lenyílik egy menü - ott play, és csak azt az egy számot játsza le.

    Külső meghajtó kezelése:
    Volumio - rádugok egy meghajtót, felugrik egy figyelmeztetés, hogy szinkronizálja, várjak, míg forog a jel, szinkronizálta, kész
    Moode - rádugok egy meghajtót, menü, library update, semmi figyelmeztetés, csak egy mini ikon jobb fent a menü mellett, hogy csinálja, kész akkor Folder kezelés probléma.

    Telefonnal, még nem próbáltam hétközben nincs időm.

    Mivel szeretnék pár OS-t kipróbálni RPI-n, szeretnék hűtést rá.
    Bordát, és PWM ventit.
    De oda kellene bekötni ahova a kijelző van bekötve.
    Y kábellel nem tudom nem -e terhelem túl. Nem igazán szeretném azt a megoldást.
    Hogyan lehet megoldani normálisan a bekötést?

Új hozzászólás Aktív témák