Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KOHO

    senior tag

    Ez egy halott konzol! Nézzük a tényeket: Kijön minden évben rá egy sportjáték jelen esetben (is) a Fifa 14! Arra nem veszik a fáradtságot, hogy egy kicsit is fejlesszenek rajta! Nem! Egy az egyben ugyan azt adják ki mint tavaly, annyi, hogy új igazolások vannak benne! Még a menü is teljesen ugyan az! Miért van ez? Mert tudják, hogy a vita egy szar, senki nem akar rá beruházni, csak az ilyen marhák mint én aki előtt elhúzták a mézes madzagot az Uncharted féle játékokkal! Én uncharted miatt vettem vitát és nem az ilyen 8 bites szutyokfészek indie játékok miatt! Ne nevettessük már, 2013at írunk amikor sima egyszerű telefonon Real Racing 3 minőségű játékokkal játszunk, akkor egy vitára miért nem tudnak kiadni egy épkézláb autós játékot sem?
    Véleményem szerint nagyon lendítene rajta, ha nyíltabb lenne a platform! Tehát amolyan android féle... Csomó ingyenes játékkal, nem pedig fizetős 8 bites pixeles moslékokkal! Mindenkitől elnézést kérek a hangnemért, csak nálam kiüti a biztosítékot az, hogy míg Ps3-ra kiadják plusban a Far Cry 3at addig vitára ilyen tách máj katamarikat... Szégyen!
    Borderlands 2? A Gamescomos vita show óta hallott már róla valaki valamit? Speciel én nem!
    Amilyen gyorsan tudom, eladom a fenébe, én biztos nem fogok rá várni még hónapokat-éveket amíg ígérgetnek!

    "Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Új hozzászólás Aktív témák