Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    veterán

    Sziasztok.

    Többen kerestek már mozgatható/forgatható kültéri kamerát!

    Rendeltem egy SMAR nevűt Kínából kb 7500 Ft-ért:

    A 2002-es számú típus egy picit újabb, tud már mozgás követést és intelligens terület kijelölést is, célszerű ezt rendelni (adatlapon a videóban látható, hogy ki lehet jelölni mely területet figyelje)!

    Model Number: Q-NX2001
    Model Number: Q-NX2002

    Pár hét használat után leírom a tapasztalataimat (saját képekhez link lejjebb)!

    Pozitívumok:
    + Sony szenzor
    + 1080p@25 fps-ben rögzít
    + H265 kódolás
    + 64 GB-ig támogatja az sd kártyát
    + két irányú hang (beállítható a hangszóró erőssége és meg is jegyzi a beállítást, tehát áramszünet után se fog üvölteni, tesztelve)
    + mobilon az Xmeye és az ICSee app kezeli (mindkettő stabil, nem omlik össze, nem szakad meg a kapcsolat, remekül használhatóak)
    + folyamatosan rögzít, de bekapcsolható a mozgás érzékelés is (tesztelve, működik)
    + korrekt éjszakai felvétel (árához képest)
    + korrekt wifi képesség, de kábelesen is használható
    + Onvif-et támogat, NVR rögzítőhöz is használható (tesztelve egy kínai rögzítővel)
    + kedvező ár

    Semleges: a windows CMS app egy nagyon kis egyszerű program, élő képet remekül mutatja, de a vissza játszás része nagyon buta (videó a beállításhoz), General_CMS_V3.1.exe letöltése innét.

    Negatívum:
    - a két antenna közül csak az egyik van belül bekötve és a panelen sincs csatlakozási pont a másiknak. Szóval az csak parasztvakítás, [link]
    - ár/értéket figyelembe véve számomra nincs, vagy eddig nem vettem észre
    - telefonra értesítés és email küldést NEM próbáltam
    - poe-t nem támogat, de egy Passzív szettel olcsón megoldható, így ez nem is igazán negatívum

    Én meg vagyok vele elégedve, de nem szabad sokat várni tőle, mert ez egy nagyon kis egyszerű kamera, de ár/érték alapján teljesen rendben van!

    Saját képek (nappali és éjszakai, illetve a kamera beállítási lehetőségeiről)!

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák