Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RootRulez

    félisten

    A 990Ft az nem utánvétes, hanem Standard csomagküldés (2-20Kg-ig, oldalösszhossz max 2m sz*h*m, leghosszabb oldal max 70cm, téglatest alakú)

    ═════════════════════════════════════════

  • RootRulez

    félisten

    Sziasztok!

    Egy összetett problémám akadt, amit elsőre ide írok le.
    Na szóval rendeltem egy terméket, aminek a vásárlásától el szerettem volna állni. A webshop levelemre jelezte, semmi probléma, a terméket a kézhezvételt követő 14 napban küldjem vissza hiánytalan csomagolással, tartozékokkal nekik. Ez megtörtént, feladtam nekik szeptember 2-n.

    Két hét elteltével írtam nekik, hogy mizu, megnézték-e már esetleg elkallódott a számlaszámom, vagy miatt nem jeleztek még felém semmit, se nem utaltak.
    Erre a levélre sem jött válasz.
    Azóta ismét eltelt két hét, mivel holnap lesz egy hónapja, hogy feladtam a csomit, valami ismeretlen ötlettől vezérelve arra gondoltam rálesek mar a küldemény nyomkövetés-re a posta oldalán. Meglepetésemre az látom, hogy a küldemény 2019.09.03. 02:46-kor „Feldolgozás/szállítás alatt” státuszban volt az Országos Logisztikai Központban. És mai napig az az állapota.
    Na szóval mivel ez egy olyan csomag, ami elállásos így túlmegyek a 14 napon vajon még elállhatok-e? Hisz önhibámon kívül késett a csomag. Esetleg lehetséges, hogy magának a csomagnak lába kélt és amiatt nem történt még változás vele majd egy hónap alatt?
    Írtam levelet a postának, várom a válaszukat, de gondoltam beírok ide, találkozott-e már valaki hasonlóval...

    mod: annyira tipikus, hogy egy ilyen "határidős" csomaggal történik gebasz. :W

    [ Szerkesztve ]

    ═════════════════════════════════════════

  • RootRulez

    félisten

    válasz Fancy-boy #9319 üzenetére

    Ez nekem jó hír, hisz itt a papírkám, amin szerepel, hogy pár nappal később fel is adtam. Meg még előtte jeleztem feléjük e-mailben, hogy feladom a terméket. :K Most már csak az a kérdés, hogy eleve meglesz-e a csomag... :F

    ═════════════════════════════════════════

Új hozzászólás Aktív témák