Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TaaT

    veterán

    válasz asvald #2833 üzenetére

    Ha nem maradt írásos nyoma amikor átvette (jegyzőkönyv) akkor semmi sem lesz ebből.

    Give them hell Ukraine!

  • Hintalow

    senior tag

    válasz asvald #2833 üzenetére

    Ez sajnos bukóproject, PÉNZT NEM KÜLDÜNK ÍGY POSTÁN!, ha más lehetőség nincsen, csak a posta, akkor is pénzutalvány, az arra van kitalálva.
    Komolyan mondom, valahányszor valaki az ismerettségi körömben bepróbálkozik ezzel, mindig ráfarag, mert pár "tájékozott" ismerős bizonygatja, hogy ő mindig így küldi.
    (kb két napja mdügöngött munkatársam, mert hasonló jótanácsot megfogadva kiküldött külföldre a testvérének 60.000 Ft-ot, persze oda is csak a boríték érkezett)
    Tudta, hogy mindkét szülőm postás, mégsem engem kérdezett meg :(
    Így küldött pénzt a legegyszerűbb lenyúlni, kicsi, könnyű, észrevétlenül eltehető, utólag bebizonyítani kb lehetetlen, hogy ki tette zsebre.
    Sajnos ezt nem fogod tudni visszaszerezni. :(

    neko18:

    lehetne ilyen szintű logisztika, csak éppen drágítaná vagy 3x a szolgáltatást, + kéne egy rahedli ember, hogy győzzék az ilyen szoros könyvelést.
    Amúgy nekem semmi bajom a postával, többszáz dolgot küldtem-kaptam az évek során, egyszer eltűnt egy küldtött ajánlott cucc (visszakaptam a feladási ára 15x-ét, mivel nem volt nagy értékű, kb 3x haszon ;] )
    meg egyszer eltünt egy pár dolláros ebayen vásárolt cucc, de az is a pár évvel ezelötti vulkánkitörés miatt volt, amikor lebénult a fél világ légiforgalma.
    De pénzt soha a büdös életben nem küldenék borítékban, ha jól emlékszem valahol benne is van az aszf-ben, hogy ilyet nem támogatnak, és semmi felelősséget nem vállalnak

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák