Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Pentele

    tag

    válasz Lili24 #10856 üzenetére

    Szia!

    1. Ajánlott esetében gyakorlatilag nemzetközi ajánlott küldeményt fogsz küldeni, ami nyomonkövethető az RR....HU szerkezetű azonosítóval. Fontos tudni azonban, hogy vannak bizonyos országok ahová az így feladott küldemény sem lesz végig követhető, mert azok csak a saját belső postai adatbázisukba mentik az eseményeket és nem szinkronizálják le a mi általunk használhatóakkal. Anglia és az USA is azt hiszem pont ilyenek ebben a viszonylatban, szóval neked nem biztos, hogy jó lenne, de inkább kérdezz rá biztos forrásban. Én eddig Ausztriába, Kínába, Indiába, Finnországba adtam fel ajánlottat, náluk mindig működött a tracking egészen a sikeres kézbesítésig írta. 1,5 kg-ig levélként 9740 Ft-ba kerülne, mert az 500 gr-ot már átlépi és utána már csak a 2 kg alatti kategóriában vagy.

    2. Az EMS Print szolgáltatást nem ismerem, de szerintem szólnának érte, hiszen az dokumentumok postázására lett kitalálva, nem pedig tárgyak utaztatására. Nyomkövetés tekintetében sem tudok állást foglalni. 1,5-ig ez a fajta 8700 Ft-ba kerülne neked. A bubis boríték ajánlott levélként is elmegy a megfelelő mérethatárok figyelembevételével. Persze ha elfogadják a barbie babát az EMS printben, akkor járnál a legjobban a 8700 Ft-os feladási díjjal. Vedd figyelembe a tartalomra vonatkozóan vámárunyilatkozatot kell elhelyezni a csomagon, ebből is keletkezhet plusz költség.

    Azt javaslom, hogy telefonos ügyfélszolgálaton, vagy pedig a postán személyesen személyesen érdeklődj az ügyben.

    Remélem tudtam segíteni valamennyire.

    [ Szerkesztve ]

  • ablack

    senior tag

    válasz Lili24 #10856 üzenetére

    USA-ba küldött ajánlott levél nem követhető az USA-n belül.
    Ennyi látszik belőle:

    Ez már kézbesítve van. Onnan látom, hogy ha hozzáadom az eBay eladáshoz, akkor az eBay-en keresztül látható az útja az USA-n belül is. De ez az egyetlen oldal ahol követni lehet, és a PayPal se fogadja el bizonyítékként ha azt írja a vevő hogy elveszett, mert ők se tudják követni se a USPS se a magyar posta oldalán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák