Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz arcitec #60709 üzenetére

    nem igazán a menetidő számít, hanem a teljesítményfelvétel. tehát az h milyen kontraszton használod.

    30-40-es kontraszton az enyém is szinte hideg, de 70-80-on ngoyn meleg tud lenni.

  • gorbep

    senior tag

    válasz arcitec #60709 üzenetére

    Én sem értem ezt a melegedés problémát...... mivel a 65ST60-on nem láttam ventilátort, a melegedésekkel kapcsolatos post-jaitok hatására most végigtapogattam a hátlapot..... alsó felén kifejezetten hideg, középen felül langyos, kétoldalt a szélektől kb30 cm-re langyos.... langyoson azt értem hogy még kézmeleg sincs, max 30°C pedig 4 órája megy, most néztem meg a Prometheus-zt....

    Most jöttem rá, hogy natív 1080p-re is lehet kapcsolni a menüben, és sikerült az overscan-t is kikapcsolni, most már nem hiányzik a kép szélső 2 cm -re.... ;] Miért ez a default?????

    Arra lassabban jöttem rá, hogy a HDMI-porton a Játék mód alap, hiába kapcsolom ki, a következő odaváltáskor már megint aktív..... :W aztán rájöttem, hogy az alapbeállításoknál be lehet állítani, hogy induláskor a játék mód ki legyen kapcsolva.... (hátha valakinek ez hasznos.... vagy csak én voltam ilyen béna? :U )

    A zajszúrés és az MPEG szűrés teljes kikapcsolásával, most már über tökéletes a kép..... csak ha valaki még nem próbálta volna....

    na meg hogy default 16-255-re van állítva, amikor van automata mód is, ami tök jól működik.... van egy-két alapbeálítási hiba gyárilag.....

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák