Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neworder

    csendes tag

    válasz DM-Fan #5574 üzenetére

    Igen, ok (ki is veszek egy hét szabit tv bejáratás címen :DDD - sajnos ez csak vicc, attól tartok erre nem adnak).
    A beégésre, ghost-ra vigyázni fogok az tuti - mármint, hogy ne legyen. Olvasgattam erről is ezt-azt, többek közt itt is. Azt hiszem KTTech kollega említette/idézte valahonnan, valamelyik régebbi hozzászólásában (nem idézet következik): a legnagyobb hibát a felhasználók követik el, mert képtelenek normálisan beállítani a tv-t, feltekerik maximumra a kontrasztot aztán viszlát - pedig erre semmi szükség nem lenne egy nappaliban, ahol este filmet néz az ember, mert valszeg még zavaró is lesz a kép. Sőt valami olyanról is szó volt, hogy 70-ra levett kontraszt esetén 80%-kal csökken a beégés/ghost esélye.

    Ez idáig ok, hihetőnek hangzik :P

    Anno, mikor elkezdtem nézegetni a tv-ket most, gondoltam majd valamelyik oldalon talált "custom" beállíást fogom használni - legalábbis letesztelni. Erre most megnéztem a Geeks.hu -s G30-as tesztet: 60-as kontraszt a G30-ra?? :Y :W Oh my God, Why? Beégés garantált legyen? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák