Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cha-b

    senior tag

    válasz psg5 #51920 üzenetére

    Szerintem eddig is csak az vett plazmát aki utánnanézett, nos aki utánnanéz azt is tudja az előnyök mellett, hogy utolsó lehetőség, illetve aki plasma fan azokból is sok fog cserélni, szóval szerintem pont megállja a helyét, de ezt majd az idő megválaszolja. Eddig csak az újabb generáció miatt volt áresés, és nem a jófejségük miatt, most meg nem lesz utód.

    CSAKAKISPEST!!!!

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz psg5 #51920 üzenetére

    Az árak attól is függenek, hogy a Magyar forgalmazó mennyit rendelt raktárra. Mert ha rengeteg van "elfekvőben" akkor nyilván ki akarja üríteni rémületében minél előbb a készleteit és beszerzési ár alatt adja, csak szabaduljon tőle. Ez volt MM-ban is, amikor utolsó darab plazmákat árultak szinte féláron. Nem véletlen, hogy nincs már náluk egy sem. Ők már korábban is tudtak valamit. Ellenben másnál sem nagyon van készleten plazma, csak az az előre megsaccolt darabszám, amit úgy gondolnak, el lehet adni biztonsággal. Ebből következik, hogy ezután még kevesebbet fog raktározni és csak a konkrét rendeléseket fogja kiszolgálni. Láttunk már ilyet. Edigitalnál is egyre több cikket csak rendelésre szállítanak. Akkor viszont nincs kockázata a kereskedőnek a besz-ár miatt. Ha előleget kap rá, neki tök mindegy mennyiért adja, hiszen van rá befizetett előlege. Én biztosan nem blazíroznék arra, hogy 4-5 hónap múlva mennyivel lesz olcsóbb, mert egyáltalán nem biztos, hogy jól jár, aki kivár, hiszen minden nappal csökkenni fog a típus/méret választék.
    Honnan tudhatjuk, mit fognak még a legvégén gyártani: ST-t, GT-t, vagy VT-t? Milyen mérteben? Esetleg pont 50"-t nem fognak majd gyártani, mert most is a 42-es fogy leginkább. Az a néhány elvakult plazma imádó ember anno az utolsó KURO-t is hazavitte nem féláron, pedig tudta, hogy vége van a Pioneer plazmáknak.
    Én könnyen beszélek, mert 2 hetes az 50ST60, így egy darabig nem kell azon rágódnom, mit is vegyek jövőre. Hál' istennek. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák