Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Skillet #5173 üzenetére

    "Az FLV- fájlokat még mindig nem játsza a vas és a rarokba csomagolt anyagokat sem."

    Előbbibe számomra semmi érdemlegeset nem találtam még csomagolva, az utóbbit meg cáfolnám, mert simán megy tömörített állományból a lejátszás, még a tömörített ISO-ból is. Ha nálad nem megy, akkor nálad van a hiba.

    Válogatós? Eddig konkrétan egy dolog fogott ki nálam rajta: egy digitális fényképezővel készült mozgóképfelvétel, de ez meg nem csoda. Pedig kapott már hideget-meleget. Én nagyon elégedett vagyok, de ha van olyasmid, ami nem megy, küldj el egy sample-fájlt a Syabas-nak és a következő firmware-ben már lesz támogatás rá!
    Az általam próbált médialejátszók közül messze az A-210 a legkevésbé válogatós és messze a legstabilabb szoftveresen is. Ilyen téren semmi, de semmi bajom nincs vele.

    "De akkor meg a kódolás kérdése érdekes. Mert egyik lejátszó viszi azt amit a másik nem, mert rossz kódolás?"

    Ez nagyban firmware-függő. Azonos chip-pel szerelt, különböző gyártótól származó lejátszók között is lehet ezek alapján különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák