Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz psg5 #42990 üzenetére

    Akkor nézd meg úgy a kérdést, hogy azon a megspórolt 70 eFt-on mit kapnál! Megjelenítőből egyértelműen semmi filmnézésre használhatót (max. valami E-IPS szintű monitort). Médialejátszóból kapnál egy minőségi, 3D-lejátszásra is alkalmas gépet, aminek pont azon funkcióit nem tudnád igazán kihasználni a HD-Ready TV-den, amik miatt ilyen sokba kerül. A BD-lejátszó megint csak nem tudná igazán megmutatni a HD-Ready panelen, hogy mit is tud. Hangrendszert tekintve ennyiből max. valami használt sztereó rendszer hozható össze - ha a bögreszetteket nem vizsgáljuk, de inkább ne tegyük!
    Meg mondom: ezen 70 eFt-os többlettel egyből arra a szintre ugorhatsz, amire a HD-Ready-t véve csak újabb 100-120 eFt-os befektetéssel tudnál 1 éven belül és ez utóbbi összeg minden évvel csak tovább nőne. Márpedig egy mai Pana fullHD plazma által képviselt szint szerintem az elkövetkezendő 3-5 évben kompromisszummentesen vállalható, ami a HD-Ready modellekkel kapcsolatban már nem feltétlen mondható el, mivel az alapvetően már most is egy kompromisszumos megoldás. Persze, tudom, nagy pénz a 220 eFt, szerintem a legtöbbünknek az, de ár/érték arányban mégis ezzel a kiadással jársz jobban, mint egy 150-160 eFt-os HD-Ready-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák