Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz zippofcy #39651 üzenetére

    Jah az lemaradt miért tartom hülyeségnek a 3Dt:
    Mert iszonyat változó a minősége. Nem csak TVnként de filmenként, sőt ugyanazon filmen belül is.

    Vagyis a filmek egy részében crosstalkos. Más részében (akár ugyanannak a filmnek is) nem crosstalkos de "nem is adja ki" vagyis alig látszódik. Pl. az Avatarban is voltak részek amik gyönyörűek 3Dben, meg vannak amik nem. Ilyenkor a "rossz" részek lehúzzák az egész élményt. (pl. az Aranyhajban is mikor a ló szimatolt a pasi főszereplő után aztán lezuhantak na abban a jelenetben tetszett, máshol meg volt hogy nem).
    Arról nem is szólva hogy az aktív 3Ds TVk hajlamosak a crosstalkra, a passzívokon meg a felezett felbontás miatt közelről látszanak a felbontás "csíkjai". Távolabbról nézve nem, de úgy meg a 3Ds élmény nem az igazi, hiszen pont az a lényeg hogy a periférikus látómeződben is még a 3D legyen. Ezért olyan jó az IMAX is pl. (többek között).

    Szal a 3Ds film számomra olyan mint egy David Lynch film: amikor kiadja nagyon jó, de mikor nem (és többnyire nem) akkor borzalmas. (ezért nézek inkább Cronenberget az szinte mindig kiadja ;] Naked Lunch, Crash, mekkorák már :C )

    Na ennyi elmentem aludni ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • Mankó

    veterán

    válasz zippofcy #39651 üzenetére

    Írd már le, hogy melyik típusú LG Cinema 3D tv-ről van szó, pontosan!
    A fogyasztás, sok játék, beégés miatt lehet a végén majd LCD-t kell vennem, s akkor tudni kellene, melyik modellt bevállalni képminőség terén is.
    Jöhet privátban is.

Új hozzászólás Aktív témák