Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz sad_Vamp #37629 üzenetére

    Nálam a TV-használata durván 90%-ban filmnézést (értsd: külső forrásból) takar. A fennmaradó 10%-ot teszi csak ki a TV-műsor nézése, az is többnyire tematikus HD-adók műsorai (1080i50Hz). Szóval nálam nem igazán van olyan, hogy klasszikus értelemben vett TV-zés, mert az átlag TV-adók műsorainak 90%-át szellemi fertőnek tartom.

    Dexar007: "Vagyis azt akarod mondani,hogy a szar filmet nem bűn letölteni,csak a jókat?"

    Nem, ez a te nyakatekert logikád szüleménye! Szar filmet le se töltök, szenvedjen vele, akinek két anyja van. Honnan tudom? Egyrészt olvasok annyit filmes körökben, hogy már rég tudom, hogy kiknek a véleményére adhatok, akiké általában egyezni szokott az enyémmel. Ha ezen kritikusok/emberek/barátok jónak tartanak valamit, az valószínű nekem is tetszeni fog és megveszem a mozijegyet. Ha újranézném, megveszem a kiadványt. Ennyire egyszerű a történet.

    Nálam rend van, átlátom, megbecsülöm a dolgaimat, mert megdolgoztam értük. Tudom, hova kell nyúlnom a polcon, ha egy adott dolgot keresek.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák