Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovadika

    őstag

    válasz Year #34095 üzenetére

    Bár nem nekem van címezve a kérdés, de bátorkodom válaszolni: Attól függ, hogy mit nézel.
    Lemezeket vagy letöltött fájlokat? Ha mindkettőt, akkor kelleni fog mindkét készülék, és azt vedd először, amelyikre nagyobb igényed van.
    Még egy megoldás a "hibrid" lejátszók, pl.: Dune B1, HD Max, Popcornak is van ilyen modellje. Ezekből még 3D-s nincs, majd talán nyárra lesz, de az ára a plafonon lesz. Amúgy ezek már elég drága lejátszók, az árukból simán kijön két külön készülék és valószínűleg jobb megoldás is a célhardver. Mondom ezt úgy, hogy elégedett használója vagyok egy B1-nek, de az optikája nem egy világbajnok kivitelezés.

    [ Szerkesztve ]

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Year #34095 üzenetére

    Ez abszolút a filmfogyasztási szokásaidtól függ. Én gyűjtő vagyok, megveszem BD-n azon filmeket, amik teszettek, így nálam az a fő lejátszási platform. Emellett van egy Popcorn Hour A-210-em is, ha nagy ritkán fájlalapú lejátszásra kerülne sor a lemezessel szemben. A kettő tehát nem zárja ki egymást, neked kell tudni, miként szerzed be a filmeket.
    A kettő egyébként egyben is lehetséges: a legtöbb BD-lejátszó egész jól működik médialejátszóként is, illetve médialejátszóból is van olyan, aminek van lemezes egysége is. Általános ökölszabály azonban, hogy mindenre a dedikált készülék a legjobb megoldás. Kiváló 3DBD-lejátszót kapsz már Pioneer-t is 40 eFt alatt, ahogy jó médialejátszó is van már 30 eFt körül is.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák