Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovadika

    őstag

    válasz tisn #32813 üzenetére

    Sokkal jobb, mint az a Samsung, és mint bármelyik LCD ebben a kategóriában. Az egyedüli alternatívád, ami jobb lenne, az az 50ST50, de ennek ára már jóval magasabb, cserébe némileg jobb képminőséget és szűrőt is kapsz, ami lehetővé teszi, hogy nappal is élvezhető képet produkáljon.

  • mayday00

    őstag

    válasz tisn #32813 üzenetére

    Én annyiban tudok segíteni, hogy nekem is UT50 em van.
    Előtte egy samu 6710 es em volt, ami szerintem egy jó erős középkategóriás lcd tv.
    Lényeg a lényeg a mostani UT sokkal jobb mint a samu lcd. Pedig egy belépő modell a UT semmi extra, de a 6710 es sehol sincs mellette. Mozgásmegjelenítésben verhetetlen a plazma, fekete színben stb. Szebbek a színek a UT-n mint a lcd-n természetesebb, mindenben jobb.
    Sötét jeleneteknél semmi fátyol, felhősödés..
    Annyi a hátránya, hogy nincs rajta filter. Világosabb helyiségben tükröződik a képernyő.
    Érdemes valami bútor mellé rakni ami ,,takarja", kevesebb fényt kapjon oldalról. Ablaktól minél távolabb. Nálam ablaktól távol van, bútor takarásában. Tükröződik Így is de simán elviselhető, lehet rajta filmeket, sorozatot nézni. ha zavar, picit lehúzom a redőnyt, és élvezem a képet.
    Együtt lehet élni a tükröződéssel. Ne legyen mögötte pl polc stb, mert az picit látszik benne.
    Inkább a sötét jeleneteknél van ez a tükröződés. De hamar megszokod, és úgy alakítod a szobát, hogy teljesen jó legyen a képe.

    [ Szerkesztve ]

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák