Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovadika

    őstag

    válasz patakidr #32310 üzenetére

    Szerintem pixelhiba sem gyakoribb, külföldi fórumokon már olvastam sávos GT-kről is. Elhiszem, hogy nincs kedved visszaküldéssel bajlódni -tudom, mert én is rühellem-, de sajnos ilyen statisztikával nem sokra mész. Mindenképp a GT-t rendeld. Ha valami gáz lenne, akkor visszaküldöd.

  • Viktor81

    senior tag

    válasz patakidr #32310 üzenetére

    Szia !

    Nekem ketto is savos, szoval....
    Vettem januarban egyet, annak a jobb szelen volt ketto (igazabol egy, mert a masik mar annyira halvany volt..), igy azonnal kertem a cseret. Aztan a masodiknak a bal szelen van, de kevesbe annyira latvanyos, mint az elsonel, viszont en igy is eszreveszem. Sajnos, igy is ketto ember tett szivesseget, hogy elhozzam, csereljem a TV-t, ezert nem volt mar kedvem ezzel tovabb szorakozni, igy maradt. Baromira idegesito, egy ilyen kategoriaju TV-nel, foleg duhito, hogy eddig nem volt (korabbi evjaratoknal) es a Pana egy ev alatt nem tett semmit, hogy orvosolja. Tehat, hiaba veszel GT-t, semmi nem garantalja a "savmentesseget". (Ebbol kiindulva viszont nehezen hiszem el, hogy csak en vagyok ilyen szerencsetlen... Szerintem 10-bol 7 panelt erinthet ez a hiba (vagy akar mind a 10-et) csak mas mertekben, ill. nem veszik eszre) Ha mergelodni akarsz, vagy barki, ajanlom a Pioneer Kuro Experience BD-t. Van egy jelenet, ahol egy fekete lo fut a reten, a kamera oldalra mozog, az eg kek, a fu zold. Ott "brilliroznak" a savok. Ujbol megismetlem, normal korulmenyek kozott ritkan veszem eszre (foleg a cseredarabon, az elson joval latvanyosabb volt), de akkor is duhito. Osszebaratkoztam egy Panashopos eladoval, aki felajanlotta, hogy vigyem a lemezt es nezzunk meg nehany idei modellt a boltban, mert O is kivancsi (miutan mondtam, hogy a masodik is savos), de ugy dontottem, nem hergelem magamat feleslegesen. Igy elkonyveltem, hogy ez az idei modelleknel egy beepitett feature es kesz.

    Udv.: Viktor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák