Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz hunspikey #31953 üzenetére

    "Szerintem a Pana az ST60-ba betolja a mostani VT50-es elektronikát és talán ad majd egy jobb filtert is. Én ezért gondolom, hogy nem lesz melléfogás, mert egy nagyon jó készülék lesz."

    A buktató ebben a logikában csak az, hogy a 65VT50 most 795 eFt-ért elérhető - sőt, az említett kondíciókkal akár 750 eFt-ért is hazavihető és az pedig egyértelműen jobb vétel a 65ST60-nál (ami várhatóan hasonló áron fog debütálni), mert a VT50-nel megkapod a legjobb design-t, a plusz csatikat, a plusz távirányítót, az extra funkciókat és mindazt, amiről az ST60 csak álmodhat - mert azért nem lennék biztos benne, hogy megkapja mindazt, ami a VT50-é volt. De még ha így is lenne: akkor is egyértelműen többet kapsz a 65VT50-nel ugyanazért a pénzért, mert a design ott felsőkategóriás, míg az ST50 "csak" középszerű és extrákban is kevesebb.

    Egy dolog egyértelmű: senkit sem buzdítanék arra, hogy debütáláskor vegyen új modellt, mert annál egyértelműbb pénzkidobás nincs. Ha ilyenkor akar vásárolni, akkor tavalyi modellt kell választani, ha meg annyira kell az új, mert annyival jobb (ez meg ugye ráadásul csak később derül ki), akkor meg várni kell. Persze, mindig kell egy balek, aki kifizeti a K+F-et az újonnan debütáló készülékek elképesztően magas árával - ez csak jó az iparágnak. De én erre azért nem buzdítanék senkit, még ha könnyű is máséval verni a csalánt.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák