Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz oncsi #30550 üzenetére

    Hát én is sokkal szívesebben néznék egy belépő Samsung FHD plazmát 15k-s lejátszóval és 2k-s HDMI kábellel, mint egy csúcs LCD-t 200k-s lejátszóval és 50k-s kábellel, pedig előbbi halmozottan olcsóbb.

    Viszont szándékosan nem akarok kibaszni magammal, hogy pár ezer forintot spórolok a HDMI kábelen a két nagyságrenddel magasabb értékű rendszeren belül, csak hogy aztán motoszkálhasson bennem, hogy az "ördög nem alszik".

    Pontosabban megtettem, mert apránként elajándékoztam a KÁCSA KCS kábeleimet (volt itthon pár 1 és 5m közt), és kicsit elhúzódott a pótlásuk. Azóta is motoszkál bennem, hogy mikor többet várnék a képtől/hangtól, hogy talán a pót HAMA kábel is beletesz most picit a dologba. De már a KCE kábelükkel is nyugodt lennék, a KCS csak a "biztos nem a kábel" nyugalom, és még ez is viszonylag olcsó. Sokkal több folyóméter árat már nem nagyon szánnék rá, csak ha >=5m hossz kéne vetítőhöz, mert az már megint más.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • BBéci

    titán

    válasz oncsi #30550 üzenetére

    USB kábelekkel kapcsolatban én is erősen kétkedő álláspontot képviseltem, aztán volt szerencsém kipróbálni néhányat és jött a döbbenet. [link].
    Mindenkinek ajánlom, fordítson figyelmet az USB-re, mert durván bele tud szólni a hangminőségbe!
    Topikos összejöveteleken is teszteltünk USB-ket, melyek eredményei egyértelműen igazolták a fenti mondataimat.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák