Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz spiritex #2511 üzenetére

    KTTech fórumtársunk hasonlóan, majdnem ugyanígy oldotta meg a center elhelyezését, fél évvel ezelőtt képeket is tett fel róla.
    Nekem nem tetszik az ötlet, mert a hangdobozok szilárd, rezgésmentes, elcsatolt alátámasztása rendkívül fontos. Erre szolgálnak a tüskés állványok.
    Egyrészt a tévé önmagában sem igazán stabil, a teteje több centit kileng, ha egy ujjal megnyomod. Aztán a működése során hőt is termel, ami így a hangdobozt melegíti. Semmi szín alatt nem alkalmaznám ezt a módszert, számomra agyrém.

    (#2515) salapp
    Ha nagyítod a szélesvásznú filmeket, azzal elvész a full HD előnye, nem natívban, hanem skálázva nézed, jelentősen romlik a képminőség.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • KTTech

    veterán

    válasz spiritex #2511 üzenetére

    Ahogy BBéci is mondja, hasonlóan, de máshogy oldottam meg. Az én megoldásomban annyi a több, hogy a TV hátulján végigfut a VESA felfogatókon az L zártszelvény, ami jelentős stabilitást jelent. A másik, hogy nekem nincs rácsavarozva a TV-re a VESA-n kívül sehol a konzol (gari miatt lényeges, a gyártók nem szeretik, ha rajtuk kívül csavaroznak a TV hátulján az előre kialakított helyeken kívül), a center gyári fali felfogatást használtam és döntve van úgy, hogy pont a nézési pontra mutat (laserrel szépen belőttem a dőlésszöget :D), mivel a TV felett kissé magasan van (amikor a TV állványt terveztem nem gondoltam rá, hogy lesz mellé 5.1 és nem hagytam helyet a centernek, így is magas lett az állvány a lemezjátszó miatt. Ha most csinálnék másikat, akkor kihagynám a lemezjátszót és más elrendezés lenne, így elférne a TV alatt).

    Mondjuk, ha tehettem volna, biztosan a falra szerelem a centert (ahogy a surroundok is vannak), de sajnos nálam a TV mögött egy ablak van...

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

Új hozzászólás Aktív témák