Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz Gabor970 #22782 üzenetére

    Ahogy többen is írták.: nincs olyan fogyatékos aki így adna el egy tv-t.Mert azt még elhiszem, hogy 1-2 pixelhibával bepróbálkozik,hátha nem tűnik fel a vevőnek..de itt nem erről van szó.
    A gond csak az, hogy én akkor sem ilyen tv-t vettem,ha pedig szállítás közben sérült meg arról nem én tehetek..én szerintem még megvárom a holnapi napot,kíváncsi vagyok mit fog küldeni,de ezzel már jól járni nem fogok az is biztos.
    Közben írtam a vaterának is.:

    ,,Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő lényegi információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi kötelezettség, a PTK alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek megállapodása alapján, vagy ennek hiányában azonban polgári perben, a bíróságokon keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a rendőrség állampolgári jelzés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen az allegroup.hu Kft. saját jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy rendőrségi úton alkotott jogértelmezést."

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák