Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz DM-Fan #1867 üzenetére

    Az ajánlás a kizoomolás, ami sokkal nagyobb probléma a 16:9-és adások óta, mint volt előtte. Márpedig az adások többsége mára széles képarányú lett mind a retekklubon, mind a viasaton. Korábban elég volt a Zoom1, most Zoom2-t kell választani, és vacak lesz a kép.
    A saját példám alapján írtam, hogy 2011-ben nagyobb a probléma, ugyanis 2006-ban (sőt, 2010 közepéig) még a kisebb kölkökkel egész nap otthon volt a feleségem, és nem ritkán napi 10-16 (!) órát ment az SD plazmán a retekklub és a Minimax, gyakran csak háttérzajként, néha ránézve (rossz szokás a CRT-s időkből). Mégse sikerült durván beleégetni a logókat. Persze lehet, hogy benne vannak, de nem jobban, mint napi pár órával a G30-ban... Szerencsére a Minimax kijött, de az RTL csak halványodott.

    (#1871) < CyberBob >
    "Ez a beégés egy felfújt lufi."

    Persze, csak az ujjamból szoptam, ahogy a többi panaszkodó tulaj is. :U
    Én is ezt hittem egyébként, különösen a korábbi tapasztalataimból kiindulva, de tévedtem, illetve némileg csalódtam is. A döntést nem bántam meg, de sokkal érzékenyebb, és ezért nagyobb kompromisszumokat igényel, mint amire számítottam.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák