Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Fail3D! #12918 üzenetére

    sztem pl nem normális pár cm-ről nézni :)

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • Jim-X

    őstag

    válasz Fail3D! #12918 üzenetére

    Az a baj, hogy be tud égni annyira, hogy sosem tűnik el és elég zavaró...

    Amúgy a mostani plazmák már nagyon jól tűrik ezeket a fajta igénybevételeket. Nekem pl G30-as Panasonicom van, mint azt írtam feljebb, ami 2011-es modell. Még sosem láttam rajta ghostot sem, igaz nem is játszok rajta, csak filmnézésre és tv-zni használom. Azért az EB ideje alatt kapott rendesen (az eredménykijelző ugye folyamatosan ott van) de így sem volt semmi, pedig én is vizslattam közelről is ;)

    A plazma beállításai azonban fontosak, ha dinamic módban használod (ami amúgy teljesen életszerűtlen, eltúlzott kontrasztot és színeket ad) akkor az bizony elég veszélyes lehet ghost és beégés szempontjából.

    Plazma és plazma között is van különbség (akár ugyanannál a típusú modellnél is), valamelyiken már elég rövid idő is elég, hogy meglásd a ghostot és van akinél sokkal hosszabb idő alatt sem jön elő. Persze függ attól is, hogy milye az a képtartalom, a játékok HUD-ja kifejezetten erős, de pl vannak olyan csatorna logók (retekklub és társai) amik ugyancsak veszélyesek!

    Nem kell képernyőkímélő, elég ha valami halvány logós tvműsort bekapcsolsz, vagy kizoomolsz egy olyat amin durvább a logó.

    Amúgy mikori a TV? Mert a régebbiek érzékenyebbek erre és az sem mindegy az előző tulaj hogyan járatta!

    Üdv

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák