Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz BBéci #8708 üzenetére

    Szerintem azért túlzásba esel a kijelentéseiddel. Én elhiszem hogy jobbak a nagyon drága kábelek, hallgattam egymás mellett 2 és 6 millió forintos hangrendszert, ahol a bemutatóterem tulaja a CD-t még egy valamilyen mágneses márványlapra is rátette mielőtt a lejátszóba rakta volna. Minden előzetes elképzelésem ellenére hallható különbség volt a 6 milliós rendszer javára, pedig azt hittem kizárt, hogy én meghalljam a botfülemmel. Ennek ellenére én is elvagyok, témánál maradva, az xbox, pc, STB tévére kötésével 3 db 1500ft-os hdmi-vel, biztos lenne jobb, de nekem nem ér 50000Ft egy kicsit jobb képminőség. El tudom költeni jobb dolgokra pl utazás, vagy akármi, annyi meg nincs hogy legyen drága kábel is és utazás is, lehet ha lenne elég, akkor megtenném és nem a szegényeknek adnám.
    Viszont azt gondolom többek között ezen a fórumon nem ildomos ilyen kijelentéseket tenni:
    50000 forintos Profigoldot....
    Bedobtam a szekrény aljába, jó lesz kerítésdrótnak

    Ha valóban így is van, és te kivágsz szinte a kukába 50000ft-ot, akkor legalább ne dicsekedj vele. Szerintem ez nem "menő". És szó nincs róla, hogy szeretem azt, hogy Magyarországon senki nem meri felvállalni a sikereit, főleg ha anyagi természetű. De ez meg már a másik véglet szerintem. Természetesen ezeknek semmi köze a szakmai tudásodhoz, ilyen jellegű hozzászólásaid szívesen olvasom.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák