Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    A palzma végét szerintem nagy mértékben az is befolyásolta hogy a LCD-t olcsón tudják adni. Most már 200-250K körül lehet venn FHD 55" LCD-t. Az emberek nagy része árérzékeny, kisebb részének kell a minőség, így nyilván jobban vitték az LCD-t, ami nagyobb hasznot is tudott termelni.

    Ha őszintén bele gondolok az 55VT60-ára 700-750K volt. Eszem ágába sem lett volna megvennem ennyiért. Akcióban vettem 350K-ért újonnan. Sokan azért tudtak venni plazmát mert leálltak a gyártással.

    Az emberek nagy része nem is érti ám mi ez a minőség. Nézzük aztán jól van. Pl kollégámnál IPS panelos LCD van aminek azért eléggé szürke a feketéje, kontraszt kb semmi. Amikor mondtam neki, hogy a fekete nem fekete hanem szürke meg világít alig értette, meg kb nem is érdekelte, filmet lehet rajta nézni nem ?

Új hozzászólás Aktív témák