Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisn

    addikt

    pana UT50, egy ideje mar husegesen szolgal(t)

    hdmi portokkal van most bajom

    nemreg koltoztem, a tv 2-3 hete lett uzembe allitva

    a felallas az volt, hogy a hd1-be volt dugva a telekom iptvs vackabol a hdmi kabel (aki nem ismerne a modembe jon az antenna madzag, abbol halozati kabelen az iptvs vacakba az info, es abbol hdmi-n a tvbe)
    a hd2-be meg egy displayport-hdmi kabel, hogy laptoprol mozizzak

    ezek jol mukodtek

    felraktam kb. 10 napja az 1.267-es firmwaret (most lett halozatra dugva a tv)
    utana nem teszteltem, csak a netet, talan tv-t se neztem rajta

    elmentem egy hetre a balatonra, a cucc aramtalanitva volt, de az antennat nem huztam ki a modembol

    volt vihar, pl. a tarsashaz kaputelefonjat is kinyirta egy kozeli villam

    tegnap ertem haza, tv adas nem jott, net volt, gondoltam a szolgaltato vacakol, ugy is volt sok dolgom nem foglalkoztam vele

    ma jottek a gyerekeim, szerettek volna tv-t nezni, elkezdtem varialgatni

    ha a hdmi2-be dugtam az iptv-t, akkor kicsit ment, majd par perc utan szetesett a kep, majd eltunt

    a hdmi2-ben adott a laptop kepet, a hdmi1-en nem (gondoltam meghalt a port :( )

    aztan mar a hdmi2-n se adott a laptoprol sem kepet, aramtalanitottam, dugdostam

    csinaltam egy gyari beallitasokat (azt a firmware upgr utan elfelejtettem), hatha az megcsinalja, de semmi sajnos

    kinyiffantak a portok? nincs sajna mas eszkozom tesztelni, bar egy masik hdmi kabelem meg van, azzal meg teszek egy kort

    thx

Új hozzászólás Aktív témák