Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomiboj

    csendes tag

    Nah, itt van a falon az 50ST60! :Y
    De holnap lekerül ez biztos...

    NA EZT FIGYELD!

    Tegnap este kissé beparáztam, hogy az ukrán helyzet miatt már 314-en áll a forint, és mondom én nem várok, inkább megrendelem, mert 3 nap múlva megint ráugrik egy tizes :O
    Még gyorsan felhívtam 18h előtt néhány perccel az eMátrix-ot, és a kedves ügyintézővel mindent megbeszéltem, elmondta, hogy másnapra (mára) áthozatja a Tengerszem u-i raktárukból, és ha itt van jön az sms.
    Jött is, ma du., én pedig rohantam, kölcsönkértem egy kocsit, és boldogan kifizettem a pénztárban.
    Jó bő negyedmillióóóó :DD
    A srácok kedvesek voltak, mondták nézzük meg benne van-e minden tartozék.
    Mondom minek kibontani, remélem origin, mondják persze-persze, de náluk egy így szokás, mert akár a gyártó is hibázhat.
    Korrekt!
    Kibontották, a dobozban látszólag minden vadiúj, neylonozott, ahogy illik, de érdekes módon hiányzott a 3D szemüveg! :U
    No sebaj, elnézést kértek, és adtak róla papírt, 1-2 nap türelmet kértek a pótlásra.
    Ráforgatták egy molnárkocsira és kitolták nekem a parkolóba.
    Tényleg rendes csapat!
    Mint a mesében.

    De ott nézem kinn a világosban (benn elég sötét volt a boltban), hogy a doboz úristen, milyen szakadt!
    Az alja olyan, mintha vagy 100m-es síkfutáson vett volna részt, koszos, lyukas, a papírfogantyúk meg mintha vagy kilométereket vitték volna ide-oda.
    Mondja a srác, hogy ez normál, hisz viszik-hozzák a teherautókon, raktárból-raktárba kerül, meg az is lehet, hogy 1x-2x elázott a doboz.

    Hmmmm, érdekes.

    Aztán felcigöltük otthon, kibontottuk, rászereltük a falikonzolra, bekötöttük és boldogan vártam a csodát!
    Azóta is várom...
    Amint felkerült a helyére, akkor láttam, hogy a káva körben mindenhol össze-vissza van súrolva, karcolva, a képernyőn jónéhány karcolás, amolyan jól lestrapált szállodai darabnak tűnt.
    Vááááuuu
    Majd bekapcsolom, erre kiír vmi olyasmit, hogy a legutolsó kikapcsoláskor a készülék altatás üzemmódba került.
    Hát ez hogy lehet egy origin tv-n????
    Majd bármelyik SD adóra kapcsoltam, amolyan 240p jellegű képet mutatott, a HD adásoknál talán kissé jobbat, a HD és full HD filmeknél mind legalább egy kategóriával gyengébbet, a mozgásoknál valamiféle szellemképeket a tárgyak, emberek körül, stb....
    Mondja, az öcsém, nézzük már meg a szervizmenüt, mit ír?

    Hát ezt:
    Time 00652:00
    121 on/off

    Na ehhez mit szóltok????
    Ezt valaki kb. fél-egy évig nyüstölte, majd átcsomagolta, vagy kivette magának az újat ezt meg vissza, nem tudom.
    Azért holnap beugrom az eMátrix-ba, és megkérdem, hogy ez most hogy is van?
    Vagy Vásárlók könyve, vagy inkább azonnal Fogyasztóvédelem?
    Esetleg megmondom, hogy azonnal jelenjenek meg a lakásomon egy vadiújjal, és vigyék ezt a használt szart, és mit ajánlanak még fel fájdalomdíjként?
    Basszus kissé nyugatra sokmillióst kártérítés járna ilyen gusztustalan trükkért!

    Szerintetek?
    Hát nem sokat fogok aludni :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák