Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Ágógreen #52021 üzenetére

    Ne alapozz rá! Volt, akinek cseréltek sávosodás miatt (többször is), volt akit meg elhajtottak. Tavalyi széria, eleve annak örülhetsz, ha kapsz még bontatlan példányt, nemhogy annak, hogy garanciában cseréljék neked. A GT50-eknél egyébként nem volt olyan nagy számban jellemző a sávosodás, én magam három GT50 beüzemelésénél voltam jelen különböző ismerősöknél és egyik sem volt sávos. Az ST50-ek közül viszont rengetegnél volt jellemző.

    HoryThePooh #52026: "Szted, sztettek mennyiért tudom eladni a PX80-at jelenleg?"

    Nem tudnék rá reális árat mondani. Ez egy 2008-as HD-Ready modell. Az idei megfelelője újonnan megáll 100-110 eFt-ból. Szerinted mennyiért lehet eladni? Egyszerűen nem lehet érte reális árat elkérni. Ha egy balek elvinné 70-80 eFt-ért, akkor sem érné meg eladni. Szüleimnél mai napig rendületlenül üzemel a régi 42PX80-am, mai napig csodás képe van.

    "Sajnos ugye ez még nem tudja DVB-C-t se itthoni CI kártyát nem fogad.."

    A DVB-C és DVB-T tunerje is csak mpeg2 szabványt tud, így mindennemű hazai digitális adás vele történő vétele esélytelen.

    Hsanyika1: ráadásul nem is ő az első hölgy köztünk.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák