Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz DM-Fan #48305 üzenetére

    Fogyasztással engem nem igazán lehet megvezetni, és nem kisgépekhez mérem a fogyasztást, meg a 100Wattos izzóhoz, hanem számszerűsítve, forintosítva.

    És ezért kérdeztem, hogy GYAKORLATBAN mennyit eszik melyik, és nem a 40" led-hez képest az 50" plazma, hanem az 50" kategóriában pl a Panasonicnál ezt írják.

    És számszerűsítve, ha csak napi 5 órát megy a TV, akkor plazma éves 19710Ft, led 5803Ft. Ezért kérdeztem, hogy mennyire van ezeknek alapja gyakorlatban, valóban ennyi a fogyasztás, vagy ez laboratóriumi körülmények között, és a mezei mozi nézés közben csak 30-40 % a különbség?
    Mert 6 év alatt azért egy hangrendszer ára a különbség :) De ha tényleg ennyivel szebb a plazma, akkor kizárom az LCD-t teljesen.

    50GT60 jelenleg 393ezer, azaz 143k-val több, azért az már nem egy picit rádobálós összeg :D

    Philipsek Sharpok miért vannak amúgy ennyire eltűnve mindenhonnan? Elég szép volt a képe amit néztünk.

    És még egyszer, Budapesten, hol érdemes TVt megnézni élőben, mert tényleg tegnap 2 helyen nem igazán győztek meg a neonfénytől szennyezett helyen :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák