Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mhmpista #42891 üzenetére

    eleg csunya beegeseket is, pl itt linkeltek olyat ami meg kikapcsolva is latszott

    Én már olyan beégést is láttam, hogy kínomban a saját LCD monitorom kapcsoltam ki, amin a beégésről készült fotót néztem. De még mindig látszott !!!
    Aztán megpróbáltam kitakarni a tenyeremmel, de még azon is átütött, és azóta is van rajta egy stigma. A cigány tenyérjós azt mondta, hogy még az ükunokám is szenvedni fogja ezt az átkot, ha nem végzek el egy rituálét, melynek során egy plazma TV-nek és több kisállatnak is bántódása esne. Így inkább megszoktam, hogy néha viszket.

    (Amúgy nyilván tudom, hogy viszonylag intenzív használt után kikapcsolva egész szépen derenghet még a képernyő, amit hosszú záridővel fényképezve még látványosabbá lehet tenni, és ezen is kirajzolódik az IR, vagy ha van, akkor beégés is. De elsőre azért viccesnek hangzott.)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák