Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    Na, srácok én jelentem most jövök a moziból - Westend mozi, 4-es terem, Feledés című sci-fi. Azt tudnotok kell, hogy én nagyon ritkán járok moziba, mert nem tudom megoldani, inkább BD-t veszek. Be ültünk a sógorommal megnézni ezt a filmet és én le voltam döbbenve.

    1 - a mozi feketéje röhejes a Panához képest. Kellemesen szürke - el sem hittem. :O
    2 - a vetítőgép tutti digitális volt, mert volt bal oldalt egy ordító jó éles csík, ahol a színek mások voltak, majdnem olyan mint az ST csíkjai, de ez nem sáv volt, hanem egy pixel pontos árnyalat váltó vonal - illetve mindenféle IR nyomok, voltak megfigyelhetőek svenkelésnél homogén háttér előtt - tényleg, mintha egy lelakott TV-t néztem volna :Y
    3 - életlen volt a kép - nem nagyon, de azért láthatóan fókusz hibás volt a motyó

    Én komolyan mondom, hogy sokkal, de sokkal szebb képe van egy TV-nek otthon...

    Most direkt megnézem, illetve figyeltem rá, hogy mennyi lehet a fényereje a filmnek és szépen elmosolyodtam, mert bizony igaza volt itt mindenkinek, ezt bőven hozza otthon is a motyó.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák