Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz anonym1s #30021 üzenetére

    Egyáltalán nem nélkülözi a humort, sőt, kifejezetten sok humor volt benne és attól, hogy nem mozgalmas egy film, miért kéne unalmasnak lennie?! Ez aztán derék, hogy úgy mondasz ítéletet egy filmről, hogy a címén kívül semmit nem tudsz róla. Spielberg rendezte és én amúgy nem igazán emlékszem nézhetetlen filmjére, sőt, ha így jobban belegondolok szerintem kb. minden filmje itt van a polcon.
    A Felhőatlasszal kapcsolatban azok írnak hülyeségeket, akik vagy nem olvasták a könyvet, vagy semmit nem értettek az egészből, vagy a kettő együtt. Monumentális film volt az is, csak kell hozzá egy szellemi érettség, befogadókészség és némi figyelem, hogy 6 cselekményszált tudd követni. Intellektuális, filozofikus film, ahogy a Wachowski-ék filmjei áktalában. Kommentek alapján sose ítélek meg filmet, illetve nagyon kevés ember van, akinek ilyen tekintetében adok a véleményére és tudom, hogy azokat hol kell keressem.

    Ez már nem neked szól, de az ilyen idiotizmusra meg nem is regálok:

    "Kényelmesebb otthon a kanapé, mint a kemény moziszék...Meg akkor minek a nagy képernyős tv otthonra.?"

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák