Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patakidr

    aktív tag

    válasz DM-Fan #29430 üzenetére

    Nos jól megfigyeltem a képet, s mivel kerestem, sajnos megtaláltam a sport 1 focimeccs (sosem nézném magamtól) alatt, amikor a homogén gyep van a képernyő nagy részén, és mozdul a kamera, akkor látszanak függőleges világos csíkok, de a bal oldalon és a jobb oldalon is 2-4 db.

    Amikor teljesen sötét szobában benyomom pendrive-ról az alapszíneket, akkor a feketénél látszik halványan, hogy vannak benne enyhén világosabb függőleges csíkok, de a képernyőn egyenletesen szinte mindenütt, középen is.

    Erre gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni? Hibának minősül, vagy a plazma velejárója?

    Más észrevételeim:

    - a menü alatt és fehér háttérnél vibrálást látok, mintha egy régi 60 Hz-es CRT előtt ülnék.
    - 3D-ben sötétebb a kép, mint a TFT-nél volt, igaz, hogy javarészt Samsung szemüveggel néztem.
    - az USB foglalatokban csak akkor illeszkedik jól a külső HDD csatija, ha kijjebb húzom kicsit, egyébiránt nem kap áramot. De mivel más USB-nél ezt nem adja elő, ezért gondolom, hogy nem a TV hibája.

    Egyelőre ennyi... Kissé csalódott vagyok a sávok miatt, de hát ez van. Őszintén nem szívesen csinálnék még egy 72 órás cserét, s macera volna megmutatni, hogy miről is van szó, mert a feleségem még most sem látja.

    (Más alapszíneknél az 1920X1080 teszképeken nem látok semmit sem, csak a feketénél, s ott is csak tök sötétben.)

Új hozzászólás Aktív témák