Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyyka

    aktív tag

    válasz liszi70 #27808 üzenetére

    Olyan sajnos nincs, hogy csak fehérmosáskor látszik valami.
    Ha ott van, akkor bizony előjön - lehet, hogy ritkán de - máskor is. Csak akkor látom, ha keresem, de mégis keresem, mint Te a sávosodást :).

    Mondjuk már sikerült 80%-ban "kiszedenem".
    A beépített fehérmosás szrt sem ér sajnos, hiába hagytam rajta az észlelés éjszakáján vagy 4 óra hosszan. :(. Egy biztos, ezt csak az ellenőrzésre használom ezután.
    A változó képtartalmakkal és a túlpásztázás kikapcsolásával operálok ( utóbbival csak egy egészen pici átfedés van a régi és új helyen lévő logo-k közt ) de ez is túl lassan hat szerintem.
    A zoomolás nem játszik, mivel nem gondolom, hogy elronthatnám a gyerekek szórakozását, mert akkor joggal kérdezhetnék, hogy apa, fszért vettél drága, nagy tv-t, ha nem nézhetjük úgy ahogy szeretjük szétmosott pixelhalmaz helyett?

    És ( dobpergés ) itt jön a megoldás ( szerintem ): a YouTube-on van néhány változó hosszúságú teljes képernyős villogós, különböző hosszúságú pixel cleaner filmecske, amelyekkel úgy érzem jó hatást lehet elérni.

    Nálam bevált. Pár napja még nagyon zavaró volt a probléma, ma már alig látom.

    Mondjuk arról érdekelne a szakértői vélemény, hogy ez árt-e a tv-nek?
    Lajikusként azt gondolom, hogy ezek is csak videofelvételek, ezért nem szabadna gondnak lenni velük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák