Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenguru99

    aktív tag

    Sziasztok!

    P42UX30E tapasztalatok egy hónap használat után. Panashop-tol rendeltem, gls hozta, állva szállították, bontatlan volt, az üzemórát ellenőriztem nem ment korábban. Digitális kábeltévém van set top box-os megoldással. Hd adások nincsenek, a minőség rendben van. Raktam egy antennát az erkélyre a mindigtv-hez. Na az már ütős. Az m1, m2, duna1, duna2 sd-ben is nagyon szép, hd-ben fenomenális. Ráadásul egyre több és értékes tartalom jön hd-ben. Tv2, rtl klub gyengébb de legalább már nem letterbox az rtl. Bár most, hogy a f1 költözik semmi olyan nem marad ezeken a csatornákon ami érdekes nekem, a hiradók esetleg. A képarányt automatán hagytam, viszonylag jól eltalálja magától, néha azért korrigálni kell.

    72cm-es crt-t váltott. Kibontás után brutál nagynak tűnt, most már azon kapom magam, hogy egyre közelebb ülök... Mivel az utóbbi időben is felmerült többször a fogyasztás kérdése, csináltam egy pár perces videót. A gyári adatok szerint a max. fogyasztás 255w, az átlagos 115w. Én ezt mértem:[link]

Új hozzászólás Aktív témák