Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topanka

    aktív tag

    válasz Warpig #23491 üzenetére

    (B)"jules99(/B)" (B)"atua"(/B) (B)"Warpig"[(/B)/B]
    Köszönöm a válaszotokat, megnyugodtam, és ma megrendeltem a Panashoptól az 50GT50-et 5év garival.
    Sokat töprengtem a tv nagyságon, mert 3m körül lett volna a nézési távolság, és a keretbe csak a Samu 60" 550-es modellje fért volna bele. Mivel a tetőtér beépítését elkezdtem, és a vasvázra épülő falépcső feljárót beépített szekrénnyel majdnem befejeztem, így egy minimális átépítéssel, rendezéssel, megoldom a max. 2,5 méter de inkább 2 méter nézési távolságot. És jelen helyzetben az 50ST50 mellett, az 50GT50 is szóba jött, illetve mellette tettem le a voksot.
    Húúúúúúúúúú.......... de jó, hogy túl vagyok a döntésen, hogy melyik tv legyen. Micsoda megkönnyebbülés.
    De szeretném megköszönni mindazok segítségét, akik elősegítettek, hogy eljussak idáig, kiemelném

    (B)DM-Fan (Szakértő)(/B) (B)BBéci (PH! nagyúr)(/B) (B)janos666 (PH! kedvence)(/B) személyét, és írásaikat.

    Tudjátok, olvasva a fórumot már jó rég óta, akármilyen személytelen egy ilyen közösségi fórum, Őket mintha már rég ismerném. Szinte látom őket magam előtt, és csodálom azt a türelmet, hogy több százszor kell ugyanazt leírniuk válaszkép, mert mi lusták vagyunk elolvasni a keresővel vagy anélkül azt ami érdekel minket.
    De köszönöm azok beírásait is akik időnként válaszolnak helyettük az ismétlődő kérdésekre, pihenőt adva nekik. :R

    Most jöhet a második felvonás, holnap már meg is jön a GT, ide vidékre állítva :C , készülök a tesztelésekre.
    Van 1920x1080-as felbontásban homogén fehér, fekete, kék, sárga, szürke 50%, szürke 20%, vörös, zöld.
    Kellene még valamelyik szín?
    Van még az itt korábban említett pixel teszt, és a Uncharted 3 Desert Gameplay videó részlet (sivatagi).
    Érdemes még valamit letöltenem?
    Mit nézzek még rajta meg?...........Ja az üzemóra!!!!!!!!
    1. "F" gomb az oldalpanelen.
    2. Folyamatosan nyomni a hangerőcsökkentés gombot az oldalpanelen.
    3. Közben a távirányítón 3x megnyomni a "0"-t Elindul a szervizmenü.
    4. Megnyomni a "2"-es gombot 2X
    5. "OK"-ézni, Bejön az SRV-TOOL
    6. "PTCT"-hez menni.
    7. A "PTCT" melletti üres cellába lépni!
    8. "Mute" gombot nyomni kb 5-7 másodpercig. Elő jön 2 számsor,
    az üzemidő és a bekapcsolások száma. Kilépés: az "Exit" gombot
    hosszan nyomni.
    (B)liszi70 (tag)(/B) fórumtársunk leírása alapján.
    Van még valami jó tanács?
    Valahol, valaki írt valami házi kalibrálást, illetve róla linket, de most hirtelen nem találom. Hol van? Érdemes nekem ezzel foglalkozni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák