Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz anonym1s #22737 üzenetére

    Pont most akartam írni, hogy kaptam egy kedves levelet az eladómtól..bemásolom az egészet úgy, ahogy van..engem nem érdekel.:

    Kedves Krisztián!

    Ma esti telefon beszélgetésünkre hivatkozva nagyon sajnálom, hogy a tv készülék a mit tőlem vettél nem működik kifogástalanul, csík van a képernyő alsó részén.
    Ezúton írásban is megerősítem, hogy a tv kifogástalan és hibátlan állapotban került átadva a futárcég részére.
    Mivel műszaki termékről van szó, ami meghibásodhat, ezért 1 év garanciát vállalok a készülékre.
    Kérlek rá, hogy küld vissza a tv-t a címemre és a lehető leghamarabb átadom a szervíz részére ahol meg fogják javítani.
    Utána saját költségemen fogom visszaküldeni a részedre.
    Lehet hogy a gépkocsiban szállítás közben a rázkódás miatt levált egy csatlakozó belül a képernyő alsó részénél ami előfordulhat.
    Valamint a félreértések elkerülése végett kérlek küld át a kézbesítő futár nevét és elérhetőségét.
    A termék árának visszatérítését akkor áll módomban teljesíteni, ha a szervíz megbizonyosodik róla, hogy idegenkezüség, valamint szállítási hiba nem okozta a készülék meghibásodását.

    Türelmedet és megértésedet megköszönve,

    Tisztelettel,
    Attila

    Sent from my iPhone

    Give me your cum,bull!

Új hozzászólás Aktív témák