Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz Litván Zongora #17818 üzenetére

    Ehhez annyit tennék hozzá, ha nem akarod, hogy ismét méltatlankodjon az Asszonyod, akkor mindenképp plazmát vegyél! Azért a digitális kábelszolgáltatóról se feledkezz meg, lehet csak nem figyeltem, és az van, de szerintem fontos szólni efelől, hogy az analóg adás jellemzően nem szokott elég jó minőséget adni. Nekem pl Nagykanizsán mikor 2010-ben vettem a tévét, egy héten belül cserélődött a szolgáltatásom tányéros UPC direktre, mert annyira ronda volt az analog kábeles UPC, aztán amikor idén tavasszal leócsózták a kábeles digitális UPC-t (kell HDMI-s STB, vagy olyan kábeles adás, amit direktben venni tud a TV) akkor azonnal arra váltottam. Szóval akik TV vásárláson gondolkodnak, azok még szerintem gondolják át a TV szolgáltatásukat is, ha szükséges.
    Kábeles digitális Digi TV-t dicsérik, UPC digit kábeles is jó, új TV esetén én mindenképp a medicard megoldással venném, ha meglévő beltéris digitális szolgáltatás van, akkor fontosnak gondolom, hogy legyen HDMI kimenet mindenképp. Szerintem az emlegetett TV-k megilletnek HD csomagot is, én nem spórolnék azon az 1000Ft-on, amit az jelent! T-home IPTV gyenge, azok alapján amiket olvastam róla, nem volt, ismerősnél láttam, nem tudom eldönteni, hogy a samu 42B530 LCD annyira rossz, vagy a T-s IPTV, de nagyon nem volt OK.
    Mediaplayernek meg korábbi beszélgetések alapján mindenképp SigmaDesign chipsetes masinát, 20e Ft-tól elérhető.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák