Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hétalvó

    addikt

    válasz BBéci #9696 üzenetére

    fordítok: jó kis marketing gépezet az egész, olyanért akarnak többet kérni amit nem is használ a legtöbb ember, de egyszer majd talán jó lesz címmel rádsózzák.

    amiért sokan vettek tv-t amibe kártyát lehet tenni nem kis felárral, majd a szolgáltatók közölték, bizony a kártyájuk csak a saját set-top boxukkal működik. Lehet, hogy ez csak Magyarország, de akkor is így van. Jó a földi HD sugárzás is persze, de egy kábel tv sokkal kényelmesebb, hozzátenném én soha többé nem vagyok hajlandó antennát dugni semmibe, mert a garanciális szervize az erősítőmnek azonnal be akarta bizonyítani, hogy bizony ez a készülék villámkáros, sőt elmentek odáig, hogy láttak már villámkáros készüléket kábeltv esetén is most csak a vevő részről beszélünk, a hálózati részt természetesen túlfeszes aljzat óvja. (Az antennát is be lehet dugni oda tudom) A lényeg ez Magyarország, ahol szeretik lehúzni az embereket.

    Én is várom a digitális tv adás korszakát és akkor valószínűleg veszek egy 3. plazmát, de csak ha nem kell hozzá egy set-top box. A földi sugárzáson soha nem lesz 40 csatorna, különben ki fizetne elő kábeltv-re?

    Utolsó érv a legolcsóbb tv-k mellett, lassan filmet nézek csak és néha játszom a tv-men, leginkább kijelzőnek használom, arra pedig nem kell semmilyen dvb tuner.

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Aktív témák