Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ZedX

    csendes tag

    válasz Vindex #40531 üzenetére

    Én ugyanebben vagyok éredekelt, P42G20E csere P50G30E -ra. Nálam a méret a lényeg, kell a nagyobb. P50G20E is tökélletesen megfelelne, de kifutott modell, nincs értelme abban gondolkodni, főleg hogy most lenyomták az újnak az árát.
    Nem tudom neked mi a "jó ár" eladásnál, mindenesetre sok szerencsét hozzá, nekem még nem tettek elfogadható ajánlatot, úgyhogy kivárok.
    Ami a ventillátort illeti:
    már a G20-ban is benne van a C.A.T.S. az automatikus kontraszt állítás, a ventillátorok pedig fordulatszabályozósak a G30-nál, tehát szerintem akkor lehet a G30-nak zavaró ventillátorhangja ha valami tök világos és meleg helységben leveszed a hangerőt, és ráküldesz valami brutál full HD jelet a panelra.
    Én hallgatóztam több kiállított G30-nál, ventillátorzajt nem hallottam, trafó cicergést sem. Persze ha porosodik a cucc mert nincs takarítva, és öregszik a ventillátor, akkor elkezdhet zajosodni, de ez minden ventillátorral így van.
    Amúgy nem tudom a te G20-asoddal mi a helyzet, de az enyémnek (és a tesztek szerint másoknál is) cicereg a trafója, de az is csatorna (ill. megjelenített kép) függő, és igazából csak akkor hallom ha odahajolok hallgatózni, szal. nem zavaró.
    Szóval trafó cicergés kontra ventillátorzaj, szubjektív hogy kinek mi a para ezügyben...

Aktív témák