Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz ZEN1TH #37870 üzenetére

    C430nál nem nehéz jobb képet adni ... de a C490 NEM egyenlő a 430-al képminőségben. Ettől persze még lehet jobb nála az X20 ;]

    C530-at se vennék semmi pénzért, kipróbáltam kettőt is. SD adás borzalmas volt rajtuk, sokkal sokkal rosszabb mint a C490-emen vagy a C7000-emen (utóbbi szintén full HD szal nem amiatt volt rossz a C530-on)

    Tudomásul kell venni hogy ami olcsóbb (pláne ha régebbi fejlesztés is) az rosszabb is. Csodák nincsenek.
    Első Samu plazma aminek jobb volt a képe mint a PV8amnak, az a C490 volt.
    A másik a C7000. Idei modelleket nem láttam, de a C430-at és a C530-at igen. Egyikre se cseréltem volna le a PV8amat.

    Nem lehet elégszer hangsúlyozni: TV vásárlásnál a specifications kb semmit nem ér, a hozzáértő tesztek (avforum, geeks.hu) is csak arra jók hogy leszűkítsék a kört arra a néhány modellre amit aztán megnéz az ember. Személyesen. Olyan forrásokkal amiket majd otthon is néz rajta.
    Ha nem így jár el, nagy valószínűséggel csalódni fog ! (lásd GT20 vétel fentebb)

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Aktív témák