Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • D.Dani

    tag

    válasz DM-Fan #37413 üzenetére

    Köszönöm a segítséget.

    Boltban a Sharp LED tv-jét és a Pana U30-asát láttam, gondolom a G30-as legalább olyan jó, mint az U-széria. Itthon nyilván teljesen mások lesznek a fényviszonyok.
    Mielőtt jobban utánaolvastam és kérdezősködtem volna, még a LED-es állt nyerésre, de most mivel a fogyasztásban nem látok óriási külöbségeket ebben a méretkategóriában (40-42"), -több áram fogy el világításra, sütésre-főzésre és számítógépezésre- képminőségben és gyors mozgásoknál is a plazma áll nyerőre.

    Milyen irányban történik a szellőzés? Hátra, fel, le, oldalt, vagy mindegyik?

    A vastagabb gipszkartonozást akkor elvetem, de esetleg két oldalt kissé távolabb raknék valami lekerekített vékony félhenger alakú oszlopszerűséget, hogy valamelyest védve legyen oldalról nekimenés ellen, mert előtte fogunk közlekedni.

    Pedig olyan jól néz ki a prospektusokban a high-line verziók teljesen sík eleje, mintha csak egy kép függene a falon. 2011-ben lehetne alapból minden lapostv olyan. De talán az OLED-ek vagy ami következnek még laposabbak lesz majd.

Aktív témák