Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz BBéci #19666 üzenetére

    Belenéztem az X faktorba, illetve a szüneteibe a Megasztárba. Hát a megasztáros műsor felépítésre nem tetszett, az X faktorba is már nagyon sok olyan dolgot raktak, ami nem jött be. Ráadásul összesen egy produkció tetszett igazán, valami 5 srác nyomta szájjal a zenét, egyikük énekelt. A híradások, meg egyéb műsoraik nekem nagyon nem tetszenek, Brutális, számomra érdektelen "csodákkal" van minden megspékelve. Ismeretlen emberek családi élete, kinek született gyereke, ki vállt el, ki nem neveli a fiát és sorolhatnám.
    Jó, bevallom nekem erősen jobbos az érzületem, ebből kifolyólag irritálnak olyasmik is, amiknek talán nem is kellene, illetve ...... Nem ide való ez az egész, nem merem leírni amit konkrétan gondolok. Mondjuk ha azt mondom, hogy a Szaniszló Ferenc világpanorámája nekem hihetetlenül bejön-tetszik, az abban foglalt gondolatok java részével maximálisan azonosulok. Ő mondta így: "Utálom a szemetet földön-égen. Én egy antiszemét vagyok"

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák