Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LucentTwo

    tag

    Sziasztok,

    Gondolom egy lerágott csontról fogok kérdést feltenni, olvasgattam a fórumot de még nem tiszta minden.
    Röviden a játékmegosztásról lenne szó.

    Unokatesómnak van ps4-e psn+ előfizetéssel, gondolkozok én is, h veszek egyet. Lenne pár kérdésem:

    1. Ebben az esetben tudnánk közösön venni játékokat és játszani vele? (költségcsökkentés :) )
    2. PSN+ előfizetést is meglehet osztani egymással?
    3. Jobbán járnánk-e ha én is vennék-e PSN+ előfizetést? (könnyebb kezelés érdekében, ill így én is bármikor vehetnék játékot amit én osztanék meg vele) magyar előfizu lenne mindkettőnknek
    4. Multiplayer játékokkal amit megosztunk egymással tudunk játszani egy időben, tehát egymással? (pl. Division, Rainbow Six)
    5. Leghülyébb kérdésem, gondolom nem kell egy háztartásban, egy internet hálózaton lenni ehhez a két gépnek?
    6. Van e valamilyen veszélye ennek a megosztásnak vagy olyan lehetőség amellyel zárolunk vmilyen tartalmat a gépeken vagy magukat a gépeket esetleg.
    7. Ez a lehetőség csak a digitális tartalmakra érvényesül? Hiszen a lemezes esetbe minden indításkor be kell rakni a lemezt.
    8. Vásárláskor mindig a primary accountokra vegyünk játékokat a saját gépünkön?

    Előre is köszi a válaszotokat.
    Ha esetleg van amit még megosztanátok ezzel kapcsolatosan szívesen fogadom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák