Hirdetés

Aktív témák

  • Jane01

    csendes tag

    válasz Parci #3978 üzenetére

    Kedves Házigazda!

    Elmondom neked is úgy ahogy már párszor megtettem,nem a jogossággal van a baj.

    Valaki már elárulhatná nekem hogy az e-mailban való beszélgetés,vitatkozás,vagy obcén megnyilvánulás miatt hogy lehet valakit kitiltani egy fórumról.Hiszen ahogy mondtad az magánlevél,nem tartozik a fórum dolgaihoz még akkor sem ha a tartalma az itt zajló dolgokat tartalmazza.
    Tudomásom szerint semmiféle anyázás nem történ emailben.De ha történt is akkor sem értem hogy hogy lehet ezért valakit bannoni..Hiszen az az ő beszélgetésük,az ő személyes dolgaik,és tudtommal nincs a szabályzatban olyan hogy ne írj emailben semmi csúnyát a moderátornak,mert kitiltás a következménye.Ennyi erővel én mondhatom azt hogy az egyik moderátor emailt írt nekem amiben elküldött a ..... és megfenyegetett hogy ha még egyszer ide merek jönni megver vagy mittudomén mi lesz.
    Akkor őt is kitiltanátok?Vagy hagynátok és legyintenétek egyet az egészre.Vagy nekik mindent lehet mert moderátor?

    Még valami:igen a fórum a ph tulajdona.De mi az " userek"teszünk arról hogy itt élet legyen.Ha nincsenek fórumozók,nincsenek hirdetők akik aktívan feljárnak akkor hol lenne a ph?Azon kívül azt megtaláltam amiben le van írva hogy a moderátornak joga van ehhez meg ahhoz,de azt nem találom sehol hogy hova van leírva a rájuk vonatkozó szabályzat,hogy mikor milyen esetben hogyan kell moderálni.Mert gondolom nekik is le van írva valahol,hogy mikor melyik szabályszegés milyen következményekkel járhat,mikor kell 3 órás,3 napos vagy végleges bannt kiadni.Hány figyelmeztetés után jár a gondolkodási idő,meg ilyenek.Vagy ezt minden moderátor maga dönti el?
    Vagy csak nem tartozik ránk ez a szabályzat?

    Szóval még egyszer nem a jogosságot vitatom,nem a moderátor moderálásával van bajom,hanem ezzel az egész eljárással,ahogy a dolgokat intézik.Azt is megértem hogy nem szabad könyörögni állandóan az usereknek hogy viselkedjenek,meg tartsák be a szabályokat,de azzal hogy itt vagyunk és elfogadtuk a szabályokat nem mondtunk le semmilyen jogunkról,és úgy érzem ha valaki kitöröli a hozzászólásomat,akkor azt jogom van tudni hogy ki tette,és hogy miért.Legalább annyit hogy: szabályt szegtél,töröltünk,büntetés 3 nap.Vagy valami ilyesmi.Hiszen ezért vannak a moderátorok.

    Szóval értitek ugye hogy mit is akarok mondani?!

Aktív témák