Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz ßrainiac #61151 üzenetére

    még kiegészítés az elöbbiekhez, AGU-t jellemzően G1 GTI-hez képest szoktam lehordani főleg menetteljesítménybe :))
    nem kell azt hinni hogy G2 az überwágen szerintem, Japán vonalon is lennének olyan vasak amit ugyan úgy überwágenezhetnék, azok és jó/jobbak kocsik, egyszerűen az nem az én stilusomhoz illeszkedik.

    szerintem nem volt korabeli audi alternatívája a kettesnek ;) igen egy kupé kvotro vagy egy úr kvotro jobb autó jó pár szempontból is, de nem kategória társak.

    mod:maga a kocsi nem egy kategoria, se minőségben se cél csoportban ennyi, nem lehet össze hasonlítani, jó k-jetes 8V gti-vel mentél már városba gyári rövid váltóval, alul igen nyomatékos, de mivel még ugye minden mechanikus benne elég jól is foroganak, nagy szívem vágya egy teljesen original 83-84-es első generációs kettes GTI, de sajnos nincs pénzem restaurálni egyet sem, nem hogy kettőt :)

    7600GS: "1,8 GTI", ezzel most 7-8 motorra gondolsz G2 belül, nem fejteném ki egyesével, ha nem bánod, szűkítsd.

    5 hengeresz csotány passat meg passz soha nem volt, mára meg a legtöbbje biztos le vna rúgva és több sebből vérzik és biztonyos hogy többet fogyaszt mint a 4 hengeres golfok.

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák