Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    Sziasztok!

    Levél témában jelentkeznék az én szakszerűtlen véleményemmel :)

    (#1440) cattus
    A képeden a levél a „levélben” (ok boríték tudom) kompozíció ami tetszik.
    Egy fa asztal háttérnek jobb lett volna.

    (#1435) total90
    Kellemes leveles keretszerkezet. A mosott háttér lehetne kicsit érdekesebb.

    (#1443) m3ss
    Ez a képed nekem nem tetszik. Egyrészt ez inkább „fa” témakörben érezné jól magát, másrészt nem érdekes számomra. Nézem a fotómutogatós fórumot is és ott klasszisokkal jobb képeket mutatsz be.

    (#1445) nesa
    A képeden az oly sapek a fő téma és nem a kiírásban szereplő levél. Ez utóbbi csak valamilyen „kellék” az obivédő bemutatásának feldobása érdekében.
    Ez a képed már régebben is szerepelt valahol…vagy rosszul rémlik a dolog…

    (#1446) aleister
    Hát nekem a kép ferdesége nem tetszik. Szegény lánynak kapaszkodnia kell rendesen az avarba, hogy ne csússzon ki a fotóról :)
    Szinek kellemesen ősziesek, csinos a lány, de itt a fő téma a modell, nem a levél.

    (#1447) zool1
    Nekem tetszene ez a fotód, ha nem lenne ott a háttérben ez a korlát. Ráadásul a korlát ad egy ferdeséget a képnek, miközben nem is az.

    (#1448) MC Pite
    Ez a képed bejön. Mind a színi világa, mind a téma a háttérrel együtt.

    (#1449) cOxeR
    Ez egy kellemes őszi (és nem levél) kép. tetszik, illetve a kidolgozást leszámítva tetszik.
    Illetve még az nem bejövős (egyéni szoc probléma) hogy a lányka szája mintha rúzsos lenne….
    Ha nem az, akkor szar a monitorom meg a szemem és bocs!

    (#1450) MrBean55
    5letes kép ezért tetszik! A cím is jó hozzá.

    (#1452) forceberg
    Ügyes fotó, bár nekem az a levél ott eléggé erőltetett. Na azért belekötök kicsit a háttérmosásba.

    (#1455) Santiagain
    Ez most valahogy nem. Lehet a jelenleg is szürke, vacak időjárás jut róla eszembe és ezért nem tetszik.

    (#1457) Kazimír
    A címmel jó.

    (#1458) ballington
    Sárgás levél és kék háttér jó színkombináció.
    Szimplának szimpla a levél, de ide pont rendben van.

    (#1461) j.bravo
    Kreatívkodásból ez a kép a győztes!
    Még egy 18-as karikát odatettem volna :)
    Gondolom a mosoly megbontotta volna ezt a kompozíciót, de csodállak, hogy röhögés nélkül kibírtad.
    Nagyon komoly!

    (#1462) Omen
    Habár a katica a kiemelt téma, de ez a kép nagyon jó lett. A kis bogár szerintem dob rajta.

    (#1463) Freddy76
    Ezt a képet szerintem jól eltaláltad. Természetesen sokat dob rajta a gyönyörű írás, meg az a pecsét féleség. De tényleg jó ránézni így ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák